* Atzīmējam Starptautisko Džeza dienu, ko no 2011. gada 30. aprīļa aicina atzīmēt UNESCO. Tāpēc "Pagrabā" viesojas Evilena Protektore un dziedošā basiste Kristina Korba.

* Rīgas Doma kora skola maijā atzīmēs 25. jubileju. Novērtējot un atzīmējot šīs skolas ieguvumu ne tikai kora mūzikā, bet arī džezā, dodamies ciemos!

* Vai klausīties dzīvo koncertu ar bezvadu austiņām ir koncertu nākotne? To rādīs laiks, bet pirmoreiz Latvijā to izmēģinās grupa "Bur Mani", prezentējot savu albumu "Tālu tālu". Ar mūziku, stāstiem un uzlādējošu enerģiju grupu "Bur mani" sveicam "Pagrabā".

* Mūsdienu tehnoloģijas iespējams izmantot arī ļoti radoši – to pierāda Mārtiņš Dāboliņš un Toms CatWitch. Mārtiņa aizraušanās ir interaktīvā māksla, video un instalācijas, kas ļauj sasniegt zibenīgu rezultātu un izbaudīt atgriezenisko saiti. Savukārt topošais rotu mākslinieks Toms visērtāk jūtas 3D vidē. Viņu radošā darbība apliecina – robežas starp medicīnu, inženiertehnoloģijām un mākslu ir zudušas... Puišus izvaicā Mariona Baltkalne no Latvijas Kultūras akadēmijas.