Raidījumā "Pagrabs" tiekamies ar čellistu Marku Viļenski, ģitāristu Jāni Pastaru un kontrabasistu Tomu Timofejevu – vai tā ir nostaļģija pēc aizgājušā laika melodijām vai jauns solis džeza mūzikā, to vienotā svinga ritmā uzzinām raidījumā.

Tikām Gustavs Māziņš aicina saglabāt modrību un asu prātu gan klausītājiem, gan raidījuma viesiem, meklējot pareizās atbildes viktorīnā.

***

Vēl septembrī Marks Viļenskis koncertā aicināja iepazīties ar jaunizveidoto grupu The Old World Blues – veltījumu 20. gadsimta amerikāņu un latīņamerikāņu mūzikas mantojumam.

Marks Viļenskis ir ieguvis maģistra grādu mūzikā J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, kā arī ir studējis Porto Mūzikas augstskolā Portugālē. Ārzemju studiju laikā ir uzstājies ar Porto Mūzikas augstskolas bigbendu festivālā Guimaraes Jazz 2017 un privāti studējis džeza spēli pie portugāļu pianista Pedro Gedeša. Marks ir Latvijas Televīzijas klasiskās mūzikas konkursa ''Radīti mūzikai" finālists. Regulāri uzstājās kā solists un kamermūzikas sastāvos Latvijā un ārvalstīs, paralēli strādā kā mūzikas skolotājs Ķemeru pamatskolā. Marks ir klasiskās un tango mūzikas ansambļa Tangoriginales dibinātājs. Viņš ir uzstājies uz vienas skatuves ar tādiem pasaulē pazīstamajiem džeza mūziķem kā Janet Lawson, Jeff Lederer, Joe Fiedler, Sebastian Noelle, kā arī Latvijas džeza mūzikas zvaigznēm Olgu un Diānu Pīrāgs, Intaru Busuli, Indriķi Veitneru, Andreju Jevsjukovu un daudziem citiem.