Tikko kā grupa "Ezeri" izdevusi albumu "Sāls". "Man ļoti patīk teiciens, ka cilvēki ir šīs zemes sāls – kaut kā tas labi savelk kopā arī albuma ideju. Jo tie ir autobiogrāfiski stāsti iz ikdienas dzīves, dažādiem pārdzīvojumiem, kuri, lai arī dažkārt aprakstīti abstraktākos veidos, ir par dzīvi. Tie stāstiņi visi ir par konkrētiem dzīves brīžiem un stāvokļiem. Un man patīk arī pats vārds - sāls. Mūsu pirmais albums bija "Ogle" – četri burti un melnā krāsa. "Sāls" – arī četri, bet šoreiz krāsa ir balta," stāsta grupas līderis Miķelis Putniņš.

"Ezeros" šobrīd līdz ar Miķeli Putniņu (balss, ģitāra) muzicē Kristians Priekulis (basģitāra), Krišjānis Bremšs (bungas) un Rūdolfs Macats (taustiņi). 

"Esam runājuši par to, ka būtu jauki kādu dienu arī pieaicināt vēl lielākus spēkus – ka grupā varētu būt arī pūšaminstrumenti vai stīginstrumenti. Ilgus gadus esam darbojušies trijatā ar Krišjāni un Kristiānu, un tagad esam ļoti priecīgi, ka šosezon mums piebiedrojies Rūdolfs Macats, tā ka tagad esam tādā četriniekā," atklāj Putniņš.

"Ezeru" dziedātajām dziesmām allaž ir jaudīgi un iespaidīgi teksti. Daudzu tekstu autors ir arī pats Miķelis Putniņš. Teksta kvalitāte šķiet ļoti svarīga visiem grupas dalībniekiemJa kāds dzied, vārdiem būtu jābūt saturīgiem, tāpēc prieks, ka Miķelim labi izdodas," pauž Kristians Priekulis.

"Man ļoti patīk, kā Miķelis raksta tekstus – viņa dzeja atstāj vietu intrigai un iztēlei. Tas ir ļoti svarīgs aspekts," kolēģi slavē Krišjānis Bremšs.

"Man gan reizēm grūti ar to tekstu rakstīšanu – muzikālās idejas atnāk salīdzinoši raitāk," neslēpj pats Putniņš. "Arī tur gadās krustceļu brīži, bet ar tekstu vienmēr iet ilgāk..."

Vairāk un plašāk šeit!