"Pagrabā" viesojas ģitārists Mārcis Auziņš ar dzīvo mūziku un stāstiem par gaidāmo trešo solo studijas albumu.

Pavisam nesen Mārcis ieskatīties sava trešā solo albuma materiālā, publicējot tā pirmo vēstnesi - skaņdarbu “Pilsētas pulss”. Turpinot iepriekšējos albumos iesākto muzikālo ieceri, arī šajā skaņdarbā Mārcis Auziņš muzicē viens pats, liekot uzsvaru uz īpašu ģitārspēles tehniku - fingerstyle, kas, ieguldot smagu un regulāru darbu, ļauj no viena instrumenta izvilināt visplašāko muzikālo krāsu paleti un panākt veselas instrumentālās grupas skanējumu.

Mārcis Auziņš ir viens no vadošajiem solo ģitāristiem Latvijā, izdevis divus solo albumus - “Viens” (2016) un “Aizrautība” (2018), sadarbojies ar teju visiem Latvijas mūziķiem un komponistiem. Kā solo mākslinieks regulāri koncertē gan Latvijā, gan ārpus tās, aizraujot klausītājus ar žilbinošu spēles tehniku, oriģinālmūziku un pasaulē pazīstamu dziesmu aranžijām ģitārai. Kā komponists veidojis mūziku Cabaret šoviem, teātra izrādēm, televīzijas raidījumiem, kā arī veidojis nacionālās lidsabiedrības “AirBaltic” muzikālo identitāti.

Ieskatāmies Latvijas Kultūras akadēmijas Laikmetīgās dejas studentu sociālajā akcijā #nevarunedejot, un par to mums vairāk pastāstīs Franciska Golubecka un Edvards Kurmiņš.

Festivāls "Dzeja bez robežām” jau noslēdzies, bet to, kas tajā bija būtisks, stāsta festivāla dalībniece, dzejniece Lote Vilma Vītiņa.

Neiztrūkstoši arī Gustava Māziņa sagatavotie 10 jautājumi viktorīnā.