Šoreiz raidījumā:

* Deniss Pashkevich Funk Therapy Collective mūzikā un sarunā par īpašu saksofonu, kas top Latvijā, par fanku un paša Denisa grupas desmitgadi un citām aktualitātēm.

* Latvijas Kultūras akadēmijas Nacionālajā filmu skolā top 14 dažādu žanru īsfilmas – 14 diplomdarbi, kurus skatītāji uz kino ekrāniem varēs redzēt jau rudenī. Par to jau vēstījām raidījumā "Piejūras klimats", taču "Pagrabā" uzzinām vēl citus aizraujošus šī notikuma aspektus. Par tiem plašāk vēsta LKA Nacionālās filmu skolas trešā jeb pēdējā kursa studenti Kristiāna Štāla un Antons Barons.

* Mākslas zinātnes maģistrantūras students Uldis Pētersons uz sarunu aicina Latvijas Mākslas akadēmijas rektoru Kristapu Zariņu un prorektoru Andri Vītoliņu. Kopš rektora Kristapa Zariņa stāšanas amatā 2017. gadā Latvijas Mākslas akadēmija piedzīvojusi daudz jaunievedumu, kas skar ne tikai studiju programmas, bet arī notikusi virkne izmaiņu sāpīgajā telpu jautājumā. Raidījumā uzzināsim ne tikai  par nozīmīgākajām pārmaiņām akadēmijā (tostarp studiju programmām un telpu jautājumu), bet arī par plāniem, kas tiks īstenoti tuvākajā nākotnē, lai padarītu studiju procesu ne tikai modernāku, bet arī komfortablāku. 2019. gads akadēmijai ir sācies tās simtgades zīmē. Kādi būs galvenie pasākumi un to plānotā norise? Par to klausieties sarunā!

* Tuvojas leģendārais Mākslas akadēmijas karnevāls, kura tēma šogad "Sumpurņa pils". Tālab "Pagrabā" ienāk gan karnevāla tērpi, gan arī skan mūzika, kas būs karnevālā. Tiek vēstīts par karnevāla vēsturi, par aktuālo šim gadam un gatavošanās procesu. Pievienojas arī grupa "Kalnejas" jeb kontrabasists Toms Valmiers un dziedātāja Marija Broča.