"Piejūras klimatā" šoreiz sarunas par maskulinitāti un pakļāvību, lepnumu un lepnību, par mēģinājumu ieskatīties cilvēka dabā, teremina spēli un kailskatu nozīmi attiecību trījstūra filmā. Raidījuma viesi - filmas “Nekas mūs neapturēs” režisors Andris Gauja un aktrise Elza Gauja, kas filmā redzama vienā no galvenajām lomām.

Filmas, kas tapusi piecu gadu garumā, centrālais tēls ir mūzikas producents Ralfs, kuru atveido Andris Keišs. Ralfam izdodas pārliecināt sievu un mīļāko sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita. Filmēšanas vajadzībām tika radīti divi daudzstāvu kinopaviljoni. Viens no tiem imitēja piecstāvīgu vējdzirnavu interjeru un tika filmēts ziemas sezonā Andrejsalā, bet otrs paviljons Āraišos, iepretim vēsturiskajām dzirnavām, kalpoja filmēšanas vajadzībām kā pilnībā iekārtota stiklota dzīvojamā māja.

Kādas sižeta un psiholoģiskās līnijas saista Ralfa pasauli- skaņu studiju dzirnavās un stikloto māju, kas ir viņa sievas, Kristīnes Nevarauskas atveidotās Madaras dzīves telpa, uzzinām sarunā ar filmas veidotājiem.