"PārMiju" sarunu laikā zvanām Londonas Filharmoniskā orķestra čellu grupas koncertmeistarei un Trio Palladio dalībniecei Kristīnei Blaumanei, lai noskaidrotu, kā pandēmijas laiks ietekmējis viņas ikdienas gaitas...

"Mums visiem šobrīd ir tāds laiks, kad gribas pamosties kā no slikta sapņa, taču jau vairākus mēnešus tas nekādi neizdodas," prāto Kristīne.

"Atrodoties Latvijā, mazliet, mazliet ir sajūta, ka šeit ir vieglāk nekā tādās lielpilsētās kā Londona. Arī situācija ar vīrusu šeit ir mērenāka un ierobežojumi nav tik strikti. Latvijā ir arī mazāks iedzīvotāju skaits, un, pateicoties arī dabai, ir sajūta, ka iespējams elpot un mazliet aizmirst, kas notiek pasaulē.

Londonā pirms manas aizbraukšanas, kas bija aprīļa beigās, situācija bija daudz dramatiskāka, un vēl joprojām visu laiku sekoju notiekošajam - sarakstos ar draugiem, kolēģiem. Internets mums šobrīd ir īsts glābējs. Nezinu, kā mēs to visu pārdzīvotu, ja tā nebūtu - nebūtu skaipa, feisbuka un citu tehnoloģiju, kas palīdz un vismaz uztur ilūziju, ka dzīve it kā turpinās. Taču mums visiem tas ir liels pārbaudījums profesionāli, emocionāli, psiholoģiski un arī finansiāli."

Vairāk un plašāk - ierakstā!