Staņislavs Semjonovs ir JVLMA kordiriģēšanas nodaļas 2. kursa maģistrants Mārtiņa Klišāna klasē, un viņa beidzamais koncerteksāmens notiks 26. aprīlī LU Lielājā Aulā. Koncerta nosaukums: "Jaunība. Enerģija. Tēvzeme", un tajā piedalīsies LU kori "Aura" un "Aurum".  Intervijā piedalās arī Edgars Vītols.

Koncerta koncepcija: pēdējais no 3 koncertu cikla "Jaunība. Enerģija", kuri visi galvenokārt sastāv no jauno komponistu, kuri nav pabeiguši JVLMA kompozīcijas nodaļu, jaundarbiem. Skaņdarbi ir speciāli rakstīti šim koncertam. Programmā: Jēkaba Krista Kalniņa, Renāta Cvečkovska, Jēkaba Bernāta, Emīla Rusova, Dāvida Baloža, Riharda Lapiņa jaundarbi.

Staņislavs vispirms izstāsta par to, kā studiju laikā, kārtojot diriģēšanas eksāmenus, radusies iecere veidot tos ciklā "Jaunība. Enerģija", jo pasūtījis jaunajiem komponistiem un diriģentiem jaundarbus. Divi cikla koncerti jau notikuši, šis būs trešais par tēmu "Tēvzeme".

Kādēļ aicinājis šajā koncertā piedalīties korus "Aura" un "Aurum", par to vairāk Edgars Vītols, kurš priecīgs par jaunu kora partitūru dzimšanu. Staņislavs stāsta arī par savu līkumoto ceļu līdz diriģēšanas studijām, kas sākusies ar vēlmi komponēt un vijusies caur pedagoģiju. Intervijas noslēgumā uzzinām, vai nākotnē viņš sevi redz arī pie sava paša kora un kāds izvērtīsies viņa turpmākais ceļš. Atbilde skan, ka studijas nolēmis turpināt.