Ieskats latviešu bundzinieka Paula Pokratnieka izlolotā mūzikas projekta Pulse Trio debijas albumā The End Is The Beginning (2022).

Pauls Pokratnieks ir Rīgas Doma kora skolas absolvents, ieguvis bakalaura un maģistra grādu džeza mūzikā Hāgas Karaliskajā universitātē Nīderlandē. Pēdējos divpadsmit gadus pavadījis Nīderlandē un Zviedrijā, aktīvi muzicējot un pasniedzot mūziku savā privātskolā. Šobrīd Paulu jau aizvien biežāk var satikt arī Latvijā, muzicējam M/darbnīcā un pasniedzot privātstundas.

Apvienībā Pulse Trio muzicē zviedru pianists Fabians Kallerdāls, somu kontrabasists Olli Rantala un pie bungām Pauls, kurš stāsta, ka trio albuma The End Is The Beginning koncepcijas ir balstīta uz paša Paula kā cilvēka, vīrieša, mūziķa, komponista un bundzinieka attīstības ceļu, iepazīstot šo pasauli caur ciešanām un svētlaimi, caur šķiršanos no mīļā un jaunā, nezināmā izzināšanu. Albumā dzirdamās deviņas oriģinālkompozīcijas ir hronoloģisks stāsts par to kā indivīds, nospiests uz ceļiem, mēģina un cīnās, lai tiktu atpakaļ uz kājām, par savu spēju robežu iepazīšanu un dzīves potenciāla apzināšanos. Kaut kā beigas ir tikai kā jauna sākums.

Improvizācija virzās caur melodijām un harmonijām, pieskaroties klasiskajai un džeza mūzikai, kā arī popmūzikas, folkmūzikas un elektroniskās mūzikas elementiem.