Latviešu laikmetīgā džeza trio "Auziņš-Čudars-Arutyunyan" sadarbībā ar Nacionālo ierakstu kompāniju "Skani" izdotais albums Tutti off Duty ar Kārļa Auziņa un Matīsa Čudara oriģināldarbiem ierakstīts 2020. gadā Sound Division studijā, skaņas producents - Krišs Veismanis, māsteru veidojis Martins Ruks. 

Matīss Čudars: "Šis albums tapa kovida apstākļos. Kad sākās pirmie lokdauni, nedrīkstēja tikties. Varētu sacīt, ka tikāmies puslegāli. Bija pieejams viss pasaules laiks. Jau iepriekš mums ierasti bija izbraucieni – visbiežāk Kārļa mājās Madonā vai pie manis laukos Bērzgalē strādājām pie kādas mūzikas; kad sākās kovids, mums bija labs iemesls atkal tikties un strādāt. Tas bija loģisks solis – savilkām vienā maisā vairākas idejas un nonācām pie tā, ka šis, iespējams, ir albums, kura saturs ir salikts no gabaliņiem."

Auziņa, Čudara un Arutjunjana apvienība ir laikmetīgās džeza mūzikas trio no Rīgas. Visi trīs – Kārlis Auziņš, Matīss Čudars un Ivars Arutjunjans – būdami pieredzējuši un starptautiski atzīti mūziķi džeza jomā, "tiecas veidot skaņu pasauli, kas stāv pāri žanriem, par pamatu izmantojot enerģiju, emocijas un iztēli rosinošas idejas un konceptus". Izdevēji skaidro: "Lai gan kolektīvā brīvā improvizācija ir svarīgs trio daiļrades elements, puišu interese klasiskās mūzikas kompozīcijā sniedz grupas improvizācijām labi konstruētus rāmjus spontanitātei un rotaļīgai saspēlei. Lai gan liela uzmanība tiek pievērsta skaņas radīšanai izmantojot nekonvencionālās tehnikas jeb extended techniques, un elektronikas, visi trīs, būdami latvieši, nāk no bagātas kormūzikas tradīcijas, tādējādi grupas daiļrade vienmēr saglabā melodiskumu un ir cieši saistīta ar cilvēka balsi."