21. jūlijā 96 gadu vecumā mūžībā devies leģendārais džeza un populārās mūzikas dziedātājs Tonijs Benets (Tony Bennett). Ir pārdoti miljoniem Beneta ierakstu un viņš saņēmis 20 "Grammy" balvas, arī par mūža ieguldījumu. Par Tonija Beneta pirmo hitu 1951. gadā kļuva dziesma "Because of You". 

Dziedātāja skatuves karjera ilga vairāk nekā 70 gadu. Pirms desmit gadiem viņam konstatēja Alcheimera slimību un sākās problēmas ar īstermiņa atmiņu, bet tomēr viņš turpināja dziedāt.

Kādā intervijā Tonijs Benets teica: "Es turpināšu dziedāt tik ilgi, kamēr veselība ļaus, kaut simts gados - jātur tikai īkšķi!"

Aizrautīgs, smaidošs, sirsnīgs un talantīgs - Tonijs Benets bija pēdējais džeza laikmeta dziedātājs. Viņš uzstājies un veicis ierakstus ar visu paaudžu un žanru mūziķiem, kuri dzīvojuši viņa karjeras 70 gados.

Pēc problēmām ar narkotiku lietošanu Tonijs Benets bažījās, ka viņa darbs nevienam vairs nav vajadzīgs, bet tad MTV piedāvāja viņam akustisko koncertu 1994. gadā. Viņš vienā acu mirklī kļuva par visu paaudžu elku.

Spilgtākā pēdējā sadarbība, kas ilga daudzus gadus, bija ar Lēdiju Gagu, kas arī viņa slavu, īpaši jauniešu auditorijā, padarīja īpaši nozīmīgu, tādā veidā rādot senāko gadu mūzikas daudzveidību un skaistumu...

Godinot Tonija Beneta piemiņu, "Klasikas" neakadēmiskajā pusstundā skan leģendārā dziedātāja balss.