Dziedātājs Jānis Šipkēvics dalās domās par garīgo veselību un neveselību, tās nozīmi ikkatra dzīvē, savu pieredzi, pasaules dažādību, terapiju un mūziku

“Brīdis, kad apzinies, ka nemaz negribi visu to, ko esi domājis, ir ļoti atbrīvojošs. Bieži vien mēs gribam gribēt kaut ko. 

Vēlmi gribēt nedrīkst sajaukt ar savu patieso domu, virzību un potenciālu, kas bieži vien ir daudz lielāks un cēlāks par to, ko mēs esam iztēlojušies, ka gribam. Brīdī, kad sākam iet uz neīstajiem mērķiem, mums nāk signāli apstāties.

Jānis dalījās arī savās domās un pieredzē ar terapiju:

“Terapija un runāšana - tas ir burvīgs instruments, ar ko tik daudz ko var salabot, saprast, identificēt un pacelt. Ieraudzīt, ka tur kaut kas ir un pat, ja es šobrīd to situāciju nevaru izmainīt un ietekmēt, es vismaz zinu, ka tāda ir.”

 

Dziedātājs epizodi noslēdz ar iedvesmojošām rindām:

“Es nepārtraukti cenšos un tiecos būt mierīgs un laimīgs. Tā ir konstanta procedūra, kurā es visu laiku viļņojos augšup lejup, un bieži vienlaikus esmu gan iedvesmots, gan nomākts. Es esmu to pieņēmis un tam ir ļoti daudz priekšrocību, bet tas arīdzan nav viegli. 

Tā ir lielākā māksla un māka – iemācīties noturēties. Noturēties labā viducī. Nepārpriecāties, lai pēc tam nav arī riktīgs kritums. Ļauties priekam, ja tas ir superīgs brīdis un novērtēt visu labo, kas ir apkārt.

Vairāk klausieties epizodē.  

Podkāstu var klausīties arī populārākajās straumēšanas platformās – Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts u.c.