Raidījumā "Latvijas koncertzālēs" – iespēja noklausīties vijolnieka Daniila Bulajeva, viņa viesu un orķestra Davinspiro Camerata koncertu "Ziemassvētki ar Gēršvinu un Davinspiro Camerata", kas Lielajā ģildē notika pirms Ziemassvētkiem – 23. decembrī.

Saspēlē ar altisti Santu Lūciju Circeni, kura šobrīd studē Hansa Eislera Berlīnes mūzikas augstskolā, koncertā izskanēja Mocarta koncertsimfonija vijolei un altam ar orķestri, Daniila Bulajeva duetā ar Davinspiro Camerata koncertmeistaru Andreju Jegorovu uzdzirkstīja Pablo Sarasates temperamentīgā Navarra divām vijolēm un orķestrim, bet Andreja Puškareva vibrofona krāsas bagātināja orķestra paleti Džordža Gēršvina skaņdarbu jaunajos aranžējumos, ko veicis pats Andrejs.

Radio ieraksta skaņu režisors – Modris Bērziņš.

Par to, kā līdz šai koncertprogrammai nonākts, klausāmies arī nelielā fragmentā no pirmskoncerta intervijas ar koncerta dalībniekiem – Daniilu Bulajevu un Santu Lūciju Circeni, kurus "Klasikas" studijā bija aicinājis Edgars Raginskis.

Programma:

Volfgangs Amadejs Mocarts – Divertisments Remažorā

Volfgangs Amadejs Mocarts – Sinfonia Concertante vijolei, altam un kamerorķestrim Mibemolmažorā

Bēla Bartoks – Rumāņu dejas

Antonīns Dvoržāks – Otrā slāvu deja vijolei un stīgu orķestrim miminorā (Andreja Puškareva aranžējums)

Pablo de Sarasate – Navarra divām vijolēm un stīgu orķestrim

Johanness Brāmss – Piektā ungāru deja solminorā

Džordža Gēršvina melodijas Andreja Puškareva aranžējumā: It Ain’t Necessarily So, There's a boat dat's leavin' soon for New York, The Man I Love, Prelude Nr. 1 

Astors Pjacolla – Milonga loca vijolei un vibrofonam

Oskars Stroks – tango Dark eyes