6. martā VEF Kultūras pils Kamerzālē koncertciklā Come prima uzstājās Daniils Bulajevs (vijole), Guna Šnē (čells) un Agnese Egliņa (klavieres), kas nesen izveidojuši jaunu apvienību.

Koncerta programmā: Johannesa Brāmsa Pirmais klaviertrio Sibemolmažorā op. 8, turku pianista un komponista Fazila Saja opuss “Space Jump”, kas veltīts austriešu ekstrēmo sporta veidu pārstāvja Fēliksa Baumgartnera brīvajam kritienam no stratosfēras līdz zemei, un Paula Šēnfelda “Kafejnīcas mūzika”, kas aizved ceļojumā no Amerikas līdz Vīnei. 

Guna Šnē: “Pianiste Agnese Egliņa ir jau padsmit gadus mana skatuves partnere, kopš trio “Art-i-Shock” pirmsākumiem. Agnese, var teikt, ir mana skatuves māsa, gandrīz vai skatuves dzīvesbiedre. Tā ir unikāla vērtība – mūzikā satikt cilvēku, ar kuru uz skatuves vari saprasties bez vārdiem. Tā pieredze, ko esam guvušas, viena otru iepazīstot caur dažādiem sastāviem, – ir neatsverama. .. Kolēģi, ar kuriem vari saspēlēties uz skatuves, ir ļoti svarīgi. Tāpēc esam sākuši vairāk spēlēt kopā ar Daniilu Bulajevu, kuram arī piemīt šī īpašība – būt atvērtam. Klavieru trio mēs ar Agnesi un Daniilu vairāk spēlējam akadēmisko, romantisko repertuāru. Mēs varam būt brīvi, reaģēt viens uz otru, un tas ir skaisti.”