1. martā Rīgas Domā izskanēja komponista Riharda Dubras jubilejas koncerts "Rihards Dubra. Gloriosa", kurā kopā ar vijolnieci Martu Spārniņu, saksofonistu Aigaru Raumani un ērģelnieku Aigaru Reini muzicēja arī diriģenta Jurģa Cābuļa vadītais Rīgas Doma kora skolas jauktais koris.

Jurģis Cābulis par koncerta tapšanu un programmu: "Pirms Ziemassvētkiem mani uzrunāja Rīgas Doma galvenais ērģelnieks Aigars Reinis, vai man būtu interese sadarboties ar diviem Aigariem – ar Aigaru Reini un Aigaru Raumani – un piedalīties šajā koncertā. Riharda Dubras mūzika man ir ļoti tuva – neesmu to atskaņojis bieži, bet viena no manām pirmajām korista atmiņām saistās tieši ar viņa mūziku.

Tas bija 2003. gads, kad mēs ierakstījām Dubras monumentālo "Te Deum" Māra Sirmā vadībā, kas ieguva arī Lielo mūzikas balvu. Tā ir mana pirmā patiešām apzinātā atmiņa saistībā ar kori, saistībā ar zēnu kori un, iespējams, lielā mērā ir bija viens no dzinuļiem izvēlēties šo profesiju. Esmu tiešām ļoti priecīgs par Aigara uzaicinājumu piedalīties šajā koncertā un veikt darba O Gloriosa Virginum Latvijas pirmatskaņojumu. Oriģinālā tas ir rakstīts obojai, ērģelēm un korim, bet šajā gadījumā - saksofonam, ērģelēm un korim. Kas interesanti, man šķiet, ka tas nav tieši asociatīvs ar Rihardu Dubru – viņš skaņdarbā izmantojis arī veselus piecus lietuskokus, tajā ir arī dažādi citi perkusiju elementi, kas veido lietus imitācijas, tāpat partitūrā ir dažāda augstuma zvaniņi. Tā ka šis ir tāds, vislabākajā nozīmē, ļoti dubrisks skaņdarbs. Manuprāt, Dubras mūzika lielākoties vislabāk arī skan tieši Rīgas Domā."

Programmā:
 Pirmais saksofonkoncerts alta saksofonam un ērģelēm Cantus Orationis (2004)
Divas motetes korim a cappella: O Crux Ave (1995) un Panis Angelicus (1994)
Expressia vijolei un ērģelēm (1999)
O Gloriosa Virginum jauktajam korim, saksofonam un ērģelēm (2014, pirmatskaņojums Latvijā)