Ādams Vokers (flauta), Žans Eflams Bavuzē (klavieres), BBC Philharmonic un diriģents Jans Paskāls Torteljē Pjēra Sankāna mūzikas albumā Pierre Sancan. A Musical Tribute (Chandos, 2023) ar Ouverture joyeuse, Klavierkoncertu, Simfoniju stīginstrumentiem, Commedia dellarte Overture, Sonatīni flautai un klavierēm un klavierminiatūrām.

Pjēram Sankāns (1916–2008) bija klavieru virtuozs, izcils pedagogs, arī savulaik ievērojams komponists, kurš izskoloja daudzus spēcīgus pianistus, un viens no tiem bija Žans Eflams Bavuzē, kurš ar domubiedriem iecerēja šo piemiņas albumu savam skolotājam.

Pjērs Sankāns gan piedzima Francijā, bet, kad puikam bija tikai divi gadi, ģimene pārcēlās uz Maroku. Nodzīvoja tur līdz 16 gadu vecumam. Tēvs nodarbojāsar viesnīcu un restorānu biznesu un bija arī ļoti aizrautīgs fotogrāfs, savukārt Pjērs gan mācījās mūziku, bet viņam arī ļoti patika spēlēt basketbolu.
1932. gadā Sankāna ģimene pārcēlās atpakaļ uz Franciju, apmetās uz dzīvi Tulūzā, kur jauneklis turpināja mūzikas studijas, un 1934. gadā kļuva par Parīzes konservatorijas studentu. Saņemta Romas prēmija un pēc Otrā pasaules kara arī samērā veiksmīga pianista karjera, taču skatuves drudzis un problēmas ar rokām virtuoza karjerā sagādā arī lielus pārdzīvojumus.
Viņš spēlē žilbinoši un sevišķi tiek slavēti Pjēra Sankāna ieskaņotie Ravela klavierkoncerti. Parīzes konservatorijā pievērsies klavierspēles pedagoģijai.