Pirmoreiz ēterā - Ksenija Leflere (Xenia Löffler, oboja), orķestris "Berlīnes Senās mūzikas akadēmija", atskaņojuma vadītājs Bernhards Forks  albumā "Mozart: "Paris" & "Haffner" Symphonies & Oboe Concerto" ("Pentatome Music B. V.", 2023)

Orķestris "Berlīnes Senās mūzikas akadēmija" (Akademie für Alte Musik Berlin) – ar šo tvartu sāk V.A. Mocarta simfoniju sēriju, kas iznāk Pentatone apgādībā, un sāk to ar komponista "Parīzes" un "Hafnera" simfonijām. Pirmajā albumā abas simfonijas ir apvienotas ar viņa Obojas koncertu, ko izpilda orķestra pirmā oboja Ksenija Leflere, un uvertīru operai "Bēgšana no serāla" paša Mocarta aranžējumā kokpūšaminstrumentiem. Kopumā šie skaņdarbi atklāj Mocarta mūzikas bagātīgo skaņu paleti un izteiksmes spēku laika posmā no 1777. līdz 1783. gadam, kurā viņam beidzot izdevās izplest spārnus un pamest savu dzimto pilsētu Zalcburgu.

Akademie für Alte Musik tiek uzskatīts par vienu no patlaban labākajiem tā laikmeta instrumentu un mūzikas interpretēšanas ansambļiem, un tam ir ievērojama Pentatone paspārnē veiktu ierakstu diskogrāfija, tostarp ar Hendeļa Concerti grossi op. 3 un 6, kā arī "Mesiju", Tēlemaņa un Haidna opusiem.

Šajā albumā secīgi sakārtota Volfganga Amadeja Mocarta 35. "Hafnera" simfonija Remažorā, operas "Bēgšana no serāla" uvertīra, Koncerts obojai Domažorā un 31. simfonija "Parīzes" Remažorā.