"Zvaigžņu nakti" kuplina pasaulslavenā latviešu dziedātāja Elīna Garanča (mecosoprāns) un visu laiku populārākais latviešu komponists, šī gada lieljubilārs Raimonds Pauls (klavieres), kuru sniegumā klausāmies Maestro dziesmu "Aicinājums" ar Aspazijas dzeju.

Ieraksta procesā Gundu Vaivodi patīkami pārsteigusi milzīgā abpusējā atbildība, kas starot starojusi no abiem māksliniekiem. "Patiešām, apbrīnoju Maestro - pazīstu viņu visu savu dzīvi, esmu daudz redzējusi, kā viņš strādā teātrī. Tāpēc būt klāt radošajā procesā kopā ar viņu ir liels ieguvums. Tā, kā Maestro Pauls spēlē, tā nespēlē neviens! Būt daļiņai no viņa universa ir milzīgs pagodinājums," saka Elīna Garanča.

Arī Maestro Raimonds Pauls "Klasikas" jaunajā projektā "Zvaigžņu nakts" iesaistījies no visas sirds. Interesanti, ka šī ir viņa pirmā sadarbība ar Elīnu Garanču ierakstu studijā, lai gan uz skatuves abi reiz jau tikušies. "Tas bija krietni sen - man bija tas gods pavadīt šo jauno meiteni vēl tad, kad neviens nezināja, ka viņa būs izcila dziedātāja. Viņas mamma Anita Garanča reiz palūdza, lai pavadot viņu... Tad arī kaut ko nodziedājām. Man kā mūziķim ieraksta process bija ļoti patīkams - kad tu redzi, ka dziedātājai nav problēmu nodziedāt jebko, runa ir tikai par niansēm, interpretāciju... Tās stundas man pašam bija kā paraugstunda, ļoti labi jutos. Centos, lai Elīnu netraucētu... Tas mani ļoti iepriecināja, ka kopā varējām kaut ko izdarīt."

Dziesmu "Aicinājums" Maestro savulaik rakstījis zēnu korim. "Izvēle par labu tai notika ne tikai tāpēc, ka tikko bija Aspazijas jubilejas gads. Pēc melodiskā risinājuma šķita, ka balsij vajadzētu labi skanēt, un kolēģis no Dailes teātra - Juris Vaivods - te pielika savu pirkstu, īpaši pie augšējām  notīm, jo man tas meldiņš ir vienkāršāks... Negribas jau sevi slavēt, bet šķiet, ka tas darbs mums ir izdevies."