23. februārī 36. dzimšanas dienā suminām sitaminstrumentālistu Ernestu Mediņu, kurš absolvējis Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas skolas sitaminstrumentu klasi pie pasniedzējas Larisas Puzules un Rīgas 100. vidusskolas Rokmūzikas nodaļu bungu komplekta spēlē pie pedagoga Tāļa Gžibovska. Augstāko izglītību ieguvis J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā  Edgara Saksona un Riharda Zaļupes sitaminstrumentu klasē, beidzot maģistrantūru 2014. gadā. Profesionālās iemaņas viņš slīpējis pie Andra Buiķa, Riharda Fedotova, Raita Aukšmuksta. Piedalījies meistarklasēs pie profesoriem Vācijā, ASV, Polijā un Somijā, un nu jau pats ir sitamo instrumentu spēles pedagogs Carnikavas mūzikas un mākslas skolā un "Muzikālajā darbnīcā" Rīgā.

Ernests Mediņš spēlē Latvijas Nacionālās operas orķestrī un Latvijas Nacionālajā simfoniskajā orķestrī, ir sadarbojies arī ar orķestri Sinfonietta Rīga, Liepājas Simfonisko orķestri un Orķestri "Rīga", arī VAK "Latvija" un jauniešu kori "Kamēr...". Viņa darbu kontā ir līdzdalība vēl citos interesantos projektos, īpaši sitaminstrumentu ansambļa Perpetuum ritmico veidotajās programmās.

Raidījumā skan

D. Mijo Brazileira no svītas "Skaramušs" un P. Buravicka "Debespulkstenis" - ar saksofonistu Aigaru Raumani un ērģelnieku Aigaru Reini,

S. Reiha Electric Counterpoint  un savā skaņdarbā Hispanico- Perpetuum ritmico sastāvā ar Miku Bāliņu, Guntaru Freibergu un Elviju Endeli,

Ernesta Mediņa darbs "Gaismas pilī" vibrafonam un simfoniskajam orķestrim -  autors, J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas simfoniskais orķestris un diriģents Andris Vecumnieks.