88. dzimšanas dienas atcerē veltījums komponistam, liepājniekam Agrim Engelmanim, kura mūziku apvij poētiski, reizēm pat fiziski sajūtami krāsu un skaņu viļņi. Viņš teicis: "Sajutu, ka mūzikā iespējams atrast interesantākas kolīzijas, ka ne jau tikai melodija ir vienīgā, ar kuru var uzburt skaņu gleznas."

Komponists savulaik ar izcilību beidzis Liepājas Mākslas vidusskolu, Em. Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas Mūzikas teorijas nodaļu un Mūzikas akadēmijā - profesora Ādolfa Skultes kompozīcijas klasi. Viņš bijis gan Liepājas Teātra muzikālās daļas vadītājs, gan Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolas direktors un šīs skolas kompozīcijas un mūzikas teorijas nodaļas skolotājs. Viņu nav biedējuši arī administratīvie pienākumi - Agris Engelmanis bijis Liepājas Kultūras fonda priekšsēdētājs, Latvijas Mūzikas biedrības Lejaskurzemes novada valdes priekšsēdētājs, strādājis dažādu konkursu žūrijās un pašvaldības kultūras komisijās, bijis ne tikai Komponistu savienības biedrs, bet  arī Komponistu savienības valdes loceklis. Rakstījis simfonisko, kamermūziku, vokāli instrumentālos opusus, to vidū oratorijas, kantātes, mūziku orķestrim un korim, tautasdziesmu apdares - kopumā pāri par diviem simtiem. Komponista kordziesmas atskaņotas arī  Vispārējos latviešu dziesmu svētkos.

Raidījumā Agra Engelmaņa mūzika skan diriģenta Jēkaba Ozoliņa ierakstos līdz ar viņam atmiņām par kolēģi, draugu un domubiedru.