Tiešraidē no Dainu kalna un Dziesmu dārza Turaidas muzejrezervātā - Starptautiskā folkloras festivāla Baltica atklāšanas koncerts "Spēlē šādu vakariņu"

Koncertā piedalījāss ap pussimts Latvijas folkloras kopu un etnogrāfisko ansambļu no visiem novadiem, Ziemeļanglijas latviešu folkloras kopa “Dūdalnieki”, Igaunijas latviešu folkloras kopa “Rēvele”, Lietuvas folkloras kopas “Labingis” un “Ratilio”, Igaunijas dziedātājas no Serves Sāremā un muzikanti Mooste folk club.

"Turaidas muzejrezervāts, Dainu kalns ir festivāla dalībnieku iemīļota, iespēlēta tikšanās vieta, kur tiek vairots prieks un kopība pilnīgi visus festivāla rīkošanas gadus Latvijā. Vieta, kur, kā saka paši kopu dalībnieki, gūt saskaņu ar sevi un dabu gan spēlējoties, gan svētkus svinot.

Atklāšanas koncertā visi varēs ļauties spēles priekam, ieklausoties dziesmu stāstos par attiecībām, kas gadu simtiem caurvītas ar cerību, tā teikt, saspēlēt uz vienas nots. Jo spēle ir kā dzīve, un dzīve kā spēle," stāsta koncerta režisore Anda Skuja.

Koncertu vadīja aktrise Zane Jančevska, tiešraidi - Gita Lancere un Orests Silabriedis.