Svētku dienasgrāmatas otrajā lappusē uzzinām vairāk par mūsdienu deju lieluzvedumu "Augstāk par zemi" un vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmu "Radi rotājot".

Mūsdienu deju lieluzvedums "Augstāk par zemi" pie skatītājiem nonāks oktobra sākumā koncertfilmas formātā, bet dejotāji savu svētku noskaņu kamerām jau nodevuši jūlijā mēnesī, kad lieluzveduma komanda viesojās 19 pašvaldībās, lai satiktos ar teju diviem tūkstošiem dalībnieku.

Raidījuma producente Inta Pīrāga viesojās Talsos: raidījumā dzirdēsiet, kādas emocijas un noskaņas filmēšanas laukumā ir deju studijas "Elfa" dejotājām un skolotājai Evai Fracbergai, bet par koncertuzveduma ieceri un īstenošanu stāsta "Augstāk par zemi" mākslinieciskā vadītāja Annika Andersone un režisors Sandis Kalniņš.

Savukārt vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas programmas "Radi rotājot" darbi vēl līdz 15. augustam apskatāmi VEF Kultūras pilī, aizpildot ik sienu un ik stāvu ar 500 skolēnu mākslas darbiem. Par to visdažādākajām izpausmēm stāsta "Radi rotājot" projektu vadītāja Sandra Mieze.