1. februārī koncertzālē “Tu jau zini Kur” (radošajā kvartālā Tallinas ielā 10) notiks mūzikas un dzejas vakars „Aiz robežas”, kurā piedalīsies dzejniece Inga Gaile un mūziķes Rūta Īzāka-Mača (flauta) un Ilze Kundziņa (klavieres) jeb "DuoRI"

Koncerta nosaukums raksturo gan programmas specifiku – mūzikas un dzejas mijiedarbība, vēršot koncertu plašāk definējamā notikumā, gan Ingas Gailes daiļradi, kur robežstāvokļiem ir izšķiroša nozīme. Mūziķes un dzejniece ieskicēs mūsdienu Latvijas sievietes sajūtas laikā, kad iepriekš noteiktās robežas izzūd, rodas nepieciešamība no jauna definēt sievietes sūtību, izpausmes iespējas.

Programmai izvēlēti dažādu paaudžu mūsdienu latviešu komponistu – sieviešu skaņdarbi: skanēs Mārītes Dombrovskas, Lindas Leimanes, Vinetas Līces, Rūtas Īzākas-Mačas, Selgas Mences, Indras Rišes un Renātes Stivriņas darbi.

Signe Lagzdiņa tikās ar Ingu Gaili, kurai šī nav pirmā sadarbība ar mūziķiem - iepriekš radoša sadraudzība saistījusi ar komponistu Edgaru Mākenu un saksofonu kvartetu Atomos. Ar "DuoRI" Inga sadarbojas jau kopš 2018. gada.

Šī koncertprogramma izskanēs arī 6.II Ventspils Pārventas bibliotēkā un 22. februārī Līgatnes ZEIT.