11. augustā Dzintaru koncertzālē skanēs Raimonda Paula mūzika, kas tapusi 1960. un 1970. gados.

Koncertprogrammā "Un vairāk par mirkli mums neiegūt" uz skatuves satiksies Latvijas Radio bigbends, Raimonds Pauls, dziedātāji Dināra Rudāne un Daumants Kalniņš.

Bet jau šobrīd ar Latvijas Radio bigbenda vadītāju Kārli Vanagu un dziedātāju Daumantu Kalniņu tiekamies "Neatliekamajā sarunā".

Daumantu Kalniņu Raimonda Paula un Imanta Ziedoņa radošais tandēms vedina aizdomāties par to, ka šajā mūzikā noteikti būs kaut kas dziļāks, kaut kas, ko atrast šo abu lielo mākslinieku pateiktajā vārdā un rakstītajā mūzikā:

"Šīs dziesmas, ko Maestro komponējis tieši ar Imanta Ziedoņa vārdiem, nav pašas zināmākās, un man ir liels prieks, ka varēšu tās izpildīt. Tas būs īpašs mirklis, jo tā nav ikdiena - dziedāt šīs dziesmas, un tā nav ikdiena - uzstāties kopā ar lielisko Latvijas Radio bigbendu."

"Nekad neesmu slēpis, ka sešdesmitie un septiņdesmitie gadi Maestro daiļradē man ir tie tuvākie, un šeit celtas ārā pērles, kuras, kā jau Daumants saka, plašākai publikai varbūt nav tik ļoti pazīstamas kā zināmākās Maestro dziesmas," prāto Latvijas Radio bigbenda vadītājs Kārlis Vanags. "Šis laika periods asociējas tieši ar abu ģēniju - maestro Raimonda Paula un Imanta Ziedoņa - sadarbību. Koncertā vēl arī jaunā skatījumā pacelsim instrumentālo mūziku no 60. gadiem, kas tajā laikā tika ierakstīta šeit, Latvijas Radio studijā, pēc kāda laika nolikta arhīvos un visus šos gadus kaut kā tur arī palika...

Kad Maestro atnāca pie manis ar šo disku un teica - re, uzmet aci un ausi, varbūt kaut kas noder no šī visa, man tas tiešām bija tāds atklājums!

Bieži mēs atsaucamies uz kaut kādiem dzelzs priekškariem un ierobežotu informāciju, bet tas tā absolūti nav! Jo šos ierakstus mierīgi varam likt blakus Deivam Brubekam vai jebkuram citam džeza grandam - tajos ir tās pašas kvalitātes un tās pašas krāsas. Maestro mūzika absolūti ir pasaules vērtība!"

Vairāk un plašāk - ierakstā.