Latvijas Radio bigbendam svētkus nedēļas nogale būs īpaši darbīga. 18. novembrī kopā ar dziedātāju Aiju Vītoliņu mūziķi iepriecinās klausītājus iepriecinās latviešu komponistu mūzikas programmā Zilupes kultūras namā

Latvijas Radio bigbenda mākslinieciskais vadītājs Kārlis Vanags: “Šajā koncertprogrammā Latvijas Radio bigbends satiekas ar šarmantās balss īpašnieci Aiju Vītoliņu. Kopā mēs atskaņosim Jāņa Lūsēna dziesmas ar Austras Skujiņas un Ojāra Vācieša vārdiem, kā arī izskanēs vairākas dziesmas no leģendārās grupas “Zodiaks” repertuāra. Jaunums šajā programmā būs bundzinieka un komponistu Andra Buiķa dziesmas. Savukārt instrumentālajā sadaļā izskanēs šī gada jubilāra Gunāra Rozenberga mūzika, maestro Raimonda Paula instrumentālās tēmas, kā arī nedaudz no manas oriģinālmūzikas."

Svētdien, 20. novembrī, Dzintaru Mazajā zālē koncertprogrammā ‘‘Mūzika balsij un bigbendam’’kopā ar Latvijas Radio bigbendu uzstāsies ierakstu kompānijas ECM mūziķis, saksofonists un multiinstrumentālists Klauss Gesings un jaunā horvātu džeza dziedātāja Ana Pilata.

Plašāk - sarunā ar Latvijas Radio bigbenda māksliniecisko vadītāju Kārli Vanagu.