"Var manīt, ka cilvēki ir izbadējušies pēc dzīvās mūzikas, viņi ir izsalkuši pēc klātbūtnes. Jo koncertam jau it kā var sekot gan internetā, tāpat kompaktdiskus klausīties, bet tieši dzīvā izpildījuma nianse – ka esi kaut kam klāt, kas top tieši tavu acu priekšā, kad esi liecinieks kaut kam – šo izteikti akūto pārdzīvojumu neviens cits izpildījuma veids tev nespēj sniegt. Konservi ir konservi, un dzīvais ir dzīvais," ir pārliecināta pasaules atzinību iekarojusī operdziedātāja INGA KALNA.

10. jūlijā pulksten 19.00 Inga kopā ar virtuozo pianisti Diānu Ketleri koncertzālē "Lielais dzintars" prezentēs dueta jauno mūzikas albumu Das Rosenband ("Rožu vītne"). Tas 2020. gada vasarā ieskaņots tieši Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" ierakstu studijā un guvis profesionāļu atzinību Latvijā un ārvalstīs: prestižajai balvai Opus Klassik tas izvirzīts divās kategorijās: "Gada dziedātāja" un "Vokālais sniegums kamermūzikā".

Koncerta programmā Liepājā — klausītāju jau iemīļotie Štrausa, Mediņa un Alfrēda Kalniņa darbi, kā arī dabas motīviem apvītie, romantiskie Sibēliusa, Rahmaņinova un Rimska-Korsakova skaņdarbi no dueta jaunās programmas. Šis būs no 2021. gada 8. janvāra pārceltais koncerts.

Interviju pilnā apjomā lasiet Sabiedrisko mediju portālā LSM.LV!