Neakadēmiskais laiks veltīts flautistes Lienes Sējānes un ģitārista Kristapa Graša pirmajam kopīgajam albumam "Paralēles", kas dienas gaismu ieraudzīja 2004. gadā.

Viņi abi pazīstami jau kopš bērnības, bet muzikālajā ziņā tuvāk iepazinās Vācijā, kur tajā laikā dzīvoja Kristaps un kurp pēc Emīla Dārziņa mūzikas skolas tālāk mācīties bija devusies Liene. Tur radās iecere kopā spēlēt, kā rezultātā tapa arī šis albums, kurā uz pāris skaņdarbu ierakstiem vēl tika uzaicināts arī obojists Normunds Šnē, čelliste Ieva Puriņa, Lienes brālis, tētis un krusttēvs - sitaminstrumentālists Reinis un ģitāristi Leons un Juris Sējāni.

Albuma pamatā nopietna kamermūzika, bet ar modernu skanējumu. Kā savā laikā atzina Kristaps, "mēs it kā pārstāvam akadēmisko mūziku, bet tā skan drīzāk kā rokmūzika. Un šīs abas ir pasaules, kurās esam gan auguši, gan mācījušies".

Vispirms skan "Lelles deja", "Vējš" un "Putni" no Kristapa Graša cikla "Klauna trīs sapņi", tad - Astora Pjacollas Amelitango un "Zirgu deja" no Ralfa Bauera-Merkensa "Dienvidu fantāzijas", bet noslēgumā – Jura Sējāna skaņdarbs 7 instrumentiem "Paralēles".