Šoreiz raidījumā vācu kontrabasista un komponista Svena Fallera programma Night music, kas dzīvā koncertierakstā tapusi šīgada janvārī Minhenes džeza klubā Unterfahrt.

Svens Fallers skolojies Bruknera konservatorijā Lincā un 1997. gadā absolvējis Mannes mūzikas koledžu Ņujorkā. Pēcāk iekļāvies Ņujorkas eklektikas pārpilnajā mūzikas dzīvē un veiksmīgi sadarbojies ar dažādu mūzikas žanru izciliem meistariem. Atgriezies Vācijā un būdams nekonvencionāls komponists un aranžētājs, un pirmām kārtām – kontrabasists - darbojies dažādos mūziķu sastāvos un projektos. Kopš 2005. gada Svena Fallera ceļi veduši uz Holandi, Beļģiju, Luksemburgu, Austriju, Šveici, Norvēģiju, Franciju, Itāliju, Rumāniju, Singapūru, ASV, Meksiku un Brazīliju.

Programmā Night Music Svens Fallers saticis savu mūziķu sapņu komandu un spēlē pašradītus opusus.

"Nakts mūzika" – tas nav par brīdi, kad nakts pārtop dienā, bet gan laiks, kad nakts svin savu noslēpumaino enerģiju un autors ievij visu savu pasaules ceļojumu pieredzi.

Klausāmies kompozīcijas My Boat, Indifference to Luxary, Laqueur, Naab un kopā ar Svenu Falleru muzicē Tino Derado (klavieres, akordeons), Gvido Meijs (sitaminstrumenti) un Andreas Domberts (ģitāra).