Atgriežamies Elgas Igenbergas 100. jubilejai un Ringolda Ores 90. dzimšanas dienas atcerei veltītajā koncertprogrammā "Tu un es" VEF Kultūras pilī ar solistiem - Ingu Šļubovsku-Kancēviču (soprāns), Ievu Paršu (mecosoprāns) un Rihardu Milleru (baritons), kā arī Orķestri "Rīga" un diriģentu Valdi Butānu.
Koncertā mūziku ar stāstiem bagātināja aktieris Gundars Āboliņš, scenārija autore - Daiga Mazvērsīte, kura savulaik sarakstījusi grāmatu par Elgas Igenbergas mūža gājumu.

Komponistu-jubilāru mūzikas aranžijas veidojuši Ilona Breģe, Vilnis Šmīdbergs, Aivars Krūmiņš, Emīls Zilberts un Madars Kalniņš.

Ingas Šļubovskas-Kancēvičas dzidrais soprāns iemirdzējās Igenbergas dziesmās “Varbūt” un “Dienvidu nakts”, kas tapusi, komponistei atpūšoties pie Melnās jūras 60. gadu sākumā, kā arī Ores “Puķu pārdevējas dziesmiņā”. Ievas Paršas dziedājumā - Ringolda Ores mīlas valsis “Zilās naktis” un “Pavasara dziesmiņa”, savukārt baritons Rihards Millers izdziedāja Elgas Igenbergas “Tu un es”, “Sniegpulkstenīti” un R. Ores “Es ticu, draugs”.