Atbalstot mūsu mūziķus un komponistus, Latvijas Radio 3 "Klasika" sāk dzīvo koncertu ciklu "Viens pats studijā" - atbilstoši valstī valdošās ārkārtējās situācijas diktētajiem noteikumiem, koncerti notiks bez publikas klātbūtnes.

Koncertu tiešraides klausāmas "Klasikas" ēterā, bet skatāmas "Klasikas" Facebook kontā. Pēc izskanēšanas visi koncerti pieejami "Klasikas" arhīvā mājaslapā, bet videoformātā - gan Facebook kontā, gan Latvijas Radio YouTube kanālā.

13. aprīlī - Maestro Raimonda Paula koncerts LR 1. studijā

Programma cieši saistīta ar Dailes teātra simtgadi – Raimonds Pauls radījis melodijas daudzām Dailes izrādēm, un koncerts Otrajās Lieldienās bija lieliska iespēja baudīt Maestro brīnišķo spēli un atsaukt atmiņā tādas izrādes kā "Īsa pamācība mīlēšanā", "Brands", "Šerloks Holmss", "Elizabete, Anglijas karaliene", "Džons Neilands" un vēl daudzas citas. Koncertu vadīja "Klasikas" direktore Gunda Vaivode.

20. aprīlī - pianistes Agneses Egliņas koncerts LR 1. studijā

Dejas piestrāvotajā programmā skanēs latviešu komponista Jāņa Mediņa mūzika, Rīgā dzimušā baltvācu komponista un pianista Nikolaja fon Vilma (Nicolai von Wilm) skaņdarbi, kā arī vēsturiskā deju mūzika - Johana Sebaastiāna Baha Franču svīta, kurā ietvertas vēsturiskās dejas – alemande, kurante, sarabanda, menuets un žīga. Programmu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.

27. aprīlī - džeza pianista Edgara Cīruļa koncerts LR 1. studijā

Skanēs improvizācijas par Johannesa Brāmsa Intermeco Mibemolmažorā Op. 117 Nr. 1 un Johana Sebastiāna Baha Prelūdiju Sibemolminorā no "Labi temperētā klavīra" 1. sējuma, kā arī Edgara Cīruļa oriģinālkompozīcijas. Koncertu vadīs muziikoloģe Signe Lagzdiņa.

4. maijā - ērģelnieces Vitas Kalnciemas koncerts Rīgas Domā

Programmā - latviešu komponistu mūzika.

11. maijā - ērģelnieka Aigara Reiņa koncerts Rīgas Domā

Programmā - Johana Sebastiāna Baha, Makša Rēgera un Riharda Dubras mūzika.

18. maijā - pianista Vestarda Šimkus koncerts LR 1. studijā

Programmā - romantiskas klavierminiatūras gaišā un pavasarīgā noskaņā: E. Grīga "Liriskie skaņdarbi", E. Granadosa "Spāņu kapričo", Fēliksa Blūmenfelda Etīde kreisajai rokai, Jāņa Mediņa Daina un Jāzepa Vītola opuss "Mēness gaismā".

25. maijā - pianistes Diānas Ketleres un dziedātāja Paula Putniņa koncerts LR 1. studijā

“Programma iezīmē trīs dažādus posmus, kuros savīta gan Eiropas klasiķu, gan latviešu komponistu mūzika,” stāsta Diāna Ketlere. “Ārija no Volfganga Amadeja Mocarta operas “Figaro kāzas” likta līdzās Šulhofa Tempo di fox a la Hawai, bet latviešu klasiķu Jāzepa Vītola un Jāņa Mediņa dziesmas papildina somu komponista Žana Sibēliusa reti spēlētais klavierdarbu cikls “Koki”. Visbeidzot, skan arī Riharda Vāgnera, Riharda Štrausa un Fēliksa Mendelszona-Bartoldi opusi.”

1. jūnijā - pianista Reiņa Zariņa solokoncerts LR 1. studijā

"Šī programma nav konceptuāla,"  uzsver Reinis. "Tā ir drīzāk instinktīva, izjūtās balstīta un man personīgi vajadzīga šajā laikā. Kopīgais te ir Brāmsa specifiskā pieeja klavierēm un viņa mūzikas uztvere, kuru meklēju vēl kādos citos man zināmos darbos un atradu Metnerā un kaut kādā mērā - arī Aivsā."

8. jūnijā - pianista Venta Zilberta solokoncerts LR 1. studijā

Ventis Zilberts: "Koncertu var uzskatīt par nelielu latviešu komponistu kamermūzikas mozaīku. Šī nelielā, nosacītā mozaīka veidota no dažāda vecuma gabaliņiem – skaņdarbiem, sākot ar Jāņa Mediņa padsmitnieka opusu no XX gadsimta sākuma un beidzot ar miniatūrām, kuras tapušas pēdējā desmitgadē jau XXI gadsimtā. Nošu materiāli, kuri izmantoti, gatavojot šo programmu, nonākuši pie manis pa dažādiem ceļiem – tie ir gan dāvinājumi (dažos gadījumos saņemti no autoru rokām), gan atradumi nošu krātuvēs.

15. jūnijā - pianista Toma Ostrovska un klarnetista Egīla Šēfera koncerts LR 1. studijā. Koncertu un sarunas vada Dāvis Eņģelis.