Atbalstot mūsu mūziķus un komponistus, Latvijas Radio 3 "Klasika" sāk dzīvo koncertu ciklu "Viens pats studijā" - atbilstoši valstī valdošās ārkārtējās situācijas diktētajiem noteikumiem, koncerti notiks bez publikas klātbūtnes.

Koncertu tiešraides klausāmas "Klasikas" ēterā, bet skatāmas "Klasikas" Facebook kontā. Pēc izskanēšanas visi koncerti pieejami "Klasikas" arhīvā mājaslapā, bet videoformātā - gan Facebook kontā, gan Latvijas Radio YouTube kanālā.

13. aprīlī - Maestro Raimonda Paula koncerts LR 1. studijā

Programma cieši saistīta ar Dailes teātra simtgadi – Raimonds Pauls radījis melodijas daudzām Dailes izrādēm, un koncerts Otrajās Lieldienās bija lieliska iespēja baudīt Maestro brīnišķo spēli un atsaukt atmiņā tādas izrādes kā "Īsa pamācība mīlēšanā", "Brands", "Šerloks Holmss", "Elizabete, Anglijas karaliene", "Džons Neilands" un vēl daudzas citas. Koncertu vadīja "Klasikas" direktore Gunda Vaivode.

20. aprīlī - pianistes Agneses Egliņas koncerts LR 1. studijā

Dejas piestrāvotajā programmā skanēs latviešu komponista Jāņa Mediņa mūzika, Rīgā dzimušā baltvācu komponista un pianista Nikolaja fon Vilma (Nicolai von Wilm) skaņdarbi, kā arī vēsturiskā deju mūzika - Johana Sebaastiāna Baha Franču svīta, kurā ietvertas vēsturiskās dejas – alemande, kurante, sarabanda, menuets un žīga. Programmu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva.

27. aprīlī - džeza pianista Edgara Cīruļa koncerts LR 1. studijā

Skanēs improvizācijas par Johannesa Brāmsa Intermeco Mibemolmažorā Op. 117 Nr. 1 un Johana Sebastiāna Baha Prelūdiju Sibemolminorā no "Labi temperētā klavīra" 1. sējuma, kā arī Edgara Cīruļa oriģinālkompozīcijas. Koncertu vadīs muziikoloģe Signe Lagzdiņa.

4. maijā - ērģelnieces Vitas Kalnciemas koncerts Rīgas Domā

Programmā - latviešu komponistu mūzika.

11. maijā - ērģelnieka Aigara Reiņa koncerts Rīgas Domā

Programmā - Johana Sebastiāna Baha, Makša Rēgera un Riharda Dubras mūzika.

18. maijā - pianista Vestarda Šimkus koncerts LR 1. studijā

Programmā - romantiskas klavierminiatūras gaišā un pavasarīgā noskaņā: E. Grīga "Liriskie skaņdarbi", E. Granadosa "Spāņu kapričo", Fēliksa Blūmenfelda Etīde kreisajai rokai, Jāņa Mediņa Daina un Jāzepa Vītola opuss "Mēness gaismā".

25. maijā - pianistes Diānas Ketleres un dziedātāja Paula Putniņa koncerts LR 1. studijā. Koncertu un sarunas vada Edgars Raginskis.

1. jūnijā - pianista Reiņa Zariņa solokoncerts LR 1. studijā. Koncertu vada Orests Silabriedis.

8. jūnijā - pianista Venta Zilberta solokoncerts LR 1. studijā. Koncertu un sarunu vada Liene Jakovļeva.

15. jūnijā - pianista Toma Ostrovska un klarnetista Egīla Šēfera koncerts LR 1. studijā. Koncertu un sarunas vada Dāvis Eņģelis.