2021. gada 1. janvāris ir Latvijas Radio 3 "Klasika” 25. dzimšanas diena - pirmā lielā jubileja, ko sagaidām īpašos apstākļos, kad visi, pat klātienes klausītāji koncertos ir kļuvuši par digitālo auditoriju. Visu gaidītais Vīnes Jaungada koncerts Rikardo Muti vadībā pirmo reizi tradīcijas vēsturē notiek bez publikas aplausiem, arī "Klasikas" jubilejas koncerts 7. janvārī Lielajā ģildē nepulcēs savus draugus un atbalstītājus klātienē, bet ceram uz kopābūšanu Radio un Televīzijas ēterā.

Latvijas Radio 3 direktore Gunda Vaivode - par "Klasikas" sākumgaitām, atgādinot 1996. gada 1. oktobra notikumus, kad deviņus mēnešus pēc "Klasikas" pirmsākumiem, notika jaunās frekvences "iesvētības", klātesot toreizējiem ģenerāldirektoram Dzintrim Kolātam, programmu direktorei Dārijai Juškēvicai.  Parakstu uz rezolūcijas par kanāla izveidi, kas šobrīd šķiet pašsaprotami, bet toreiz gana drosmīgi un kā tagad teiktu – vērtīborientējoši, licis toreizējais Nacionālās Radio un Televīzijas padomes priekšsēdētājs  Ojārs Rubenis.

Raidījumā - arī LR3 "Klasika" galvenās redaktores Ingas Saksones atskats uz 2020. gadu un "Klasikas" iecerēm 2021. gadā, kā arī komponista Artura Maskata domas par "Klasiku", kas viņam ir gan ikdiena, gan svētki.