Sveiciens 40. dzimšanas dienā mežradzniekam Artūram Šultam, Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra mežragu grupas koncertmeistaram kopš 2009. gada, arī orķestra Sinfonietta Rīga pirmajam mežradzniekam kopš tā dibināšanas 2006. gadā. Viņam veltām turpat stundu garu "Benefici", kurā līdz ar mūziku skan saruna, kurā uzzinām par viņa ceļu mūzika, mežraga izvēli un domas par mūziku un muzicēšanu.

Artūrs mežraga spēles pamatus apguvis Ingas Kalniņas vadībā, pēc tam studējis J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, iegūstot maģistra grādu Arvīda Klišāna klasē, savulaik plūcis laurus Jura Jurjāna un Jurjānu Andreja konkursos. 2007. gadā Socrates Erasmus studentu apmaiņas programmas ietvaros profesionālās prasmes spodrinājis Roterdamas Mūzikas akadēmijā Nīderlandē pie Martina van de Merves, kā arī meistarklasēs pie Esas Tapani, Kristiana Lamperta, Kalervo Kulmalas un Frīdisas Rē Vekres.

Spēlējis Orķestrī "Rīga", Liepājas Simfoniskajā orķestrī, Rīgas Festivāla orķestrī, Starptautiskajā jauniešu simfoniskajā orķestrī Dānijā, Latvijas Nacionālās operas orķestrī, kamerorķestros "Konsonanse" un Sinfonia Concertante. Mūziķis paralēli spēlei minētajos orķestros ir atsaucīgs kamermūzikas projektu dalībnieks, labprāt atskaņo visdažādāko mūziku, tostarp labprāt latviešu komponistu darbus

Raidījumā skan kopā ar pianisti Agnesi Egliņu veikti ieskaņojumi: Jēkaba Mediņa "Romantiska dziesma", Romualda Kalsona "Poēma" mežragam un klavierēm, Andante Cantabile no Ludviga van Bēthovena Kvinteta Mibemolmažorā op. 16 - ar Egilu Upatnieku, Mārtiņu Circeni, Jāni Semjonovu un Agnesi Egliņu, kā arī Paula Hindemita Sonāte mežragam un klavierēm.