6. septembrī možu dienas sākumu un smaidu raisīs Rīmju polka "Oktairīdi rallallā" stilā ar Jāni Āri un Bellacord Electro orķestri 20. gadsimta 30. gadu ierakstā.

Latviešu vieglās mūzikas vēsturē dziedonis, kupletists Jānis Āre saucams par visai savdabīgu personību, jo – kaut gan viņa muzicēšanai netrūka kritiķu, tieši Ārem pieder rekords skaņuplašu daudzumā – līdz 2. pasaules karam Jāņa Āres kuplejas un dziesmiņas iemūžinātas 172 skaņuplatēs, protams, ne vienreiz vien tās ir atkārtojušās. Viņa raibajā repertuārā bija paša sacerētas kuplejas, romances, tautas dziesmas, šlāgeri no ārzemju kinofilmām ar nereti paša sacerētiem latviskiem vārdiem un humoristiski stāstiņi par Stiebriņmātes piedzīvojumiem. Diemžēl par Āres gaitām zināms visai maz, viņš dzimis 19. gadsimta 80. gados Druvienas pagasta Tīrumkleivās, cik zināms, laikā no 1918. līdz 1923. gadam viņš savas vokālās iemaņas izkopis kā varietē dziedātājs Šveicē un Vācijā (Berlīnē).

Pēc atgriešanās Latvijā Jānis Āre ieguva popularitāti, uzstādamies kino divertismentos, mazos sarīkojumos un, protams, iedziedot skaņuplates. 1932. gadā konservatorijā notika pat Jāņa Āres 30 gadu darbības jubilejas vakars. Āres balss samērā bieži pārraidīta arī radiofonā, un arī šeit kupletistam netrūka piekritēju un noliedzēju. Dažu kaitināja Āres vienkāršais, reizē spirgtais humors, kamēr citiem tas likās jauks laika kavēklis un izklaides brīdis. Pašlaik uz Jāņa Āres daiļradi varam paraudzīties kā uz sava laika muzikālās gaumes un stila vēstures liecinieci – viņa balsij piemīt savdabīga stūrainība, reizē šarms, un Āres panti ir viegli uztverami un saprotami ikvienam.