Klajā nācis žurnāla "Mūzikas Saule" pavasara laidiens ar mūzikas vēsturnieka Arnolda Klotiņa foto uz vāka. Žurnāla saturu iepazīstam kopā ar tā galveno redaktoru Orestu Silabriedi.

Īpaša sadaļa laidienā veltīta jubilāriem: Dāvis Eņģelis un Orests Silabriedis raksta apsveikuma kartīti 90. dzimšanas dienā Arnoldam Klotiņam, Andris Dzenītis tērzē ar sendienu cīņubiedru Lietuvas Mūzikas akadēmijā Mārtiņu Viļumu, Jēkabs Graubiņš runā atklāti par Emili Melngaili, atmiņās dalās dziedātāja Solveiga Raja.

Vēl laidienā: Armands Znotiņš raksta par komponistu Alfrēdu Tīsu, Mārtiņš Mārcis Beitiņš interesējas par mūziku klasiskās gleznās, Guntars Gritāns aplūko padomju laika skaņuplašu vāciņu mākslu. Gundas Miķelsones vadībā tiek pētītas versijas par kamerkori “Versija”, bet Ilona Breģe atskatās uz Lielās ģildes iepriekšējiem remontdarbiem. Tiek izvaicātas bērnības draudzenes flautiste Dita Krenberga un pianiste Sana Villeruša, Aleksandra Line no Portugāles vēsta par džeza klubiem, kas nesadeg. Juris Griņevičs apraksta leģendārā dziedātāja Dītriha Fišera-Dīskava harismu, bet Velga Kince atrod nepareizības stāstā par Baumaņu Kārļa dziesmu krājuma “Līgo” “sadedzināšanu”. Vēl arī jaunāko skaņu ierakstu recenzijas.