Turpinām atklāt Korejas krāsas, apmeklējot Soorim Mākslas centru Seulā un Andra Zēgnera izstādi „Dzintara noslēpumi”, tiekoties ar Latvijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Korejas republikā Pēteri Vaivaru un vēstnieka asistenti Izglītības, kultūras un publiskās diplomātijas jautājumos Līgu Tarvidi, Korejas Republikas ārkārtējais un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Viņa Ekselenci Songdžinu Hanu, Soorim Mākslas centra direktoru Bon Džon Kimu un Dankokas Universitātes profesori, pianisti Meejungu Jū.

Latvijas vēstnieks Pēteris Vaivars:„Atverot Latvijas vēstniecību Korejā, pirmā un svarīgākā lieta bija „uzlikt Latviju uz kartes”, ļoti daudz strādāt ar publiskās diplomātijas jautājumiem, lai pēc iespējas plaši skanētu Latvijas vārds visdažādākajos kontekstos. Sports, kultūra, tūrisms, ekonomiskā sadarbība – jebkura joma bija pietiekoši laba, lai vēlreiz un vēlreiz atkārtotu vārdu Latvija.”

Korejas Republikas vēstnieks Songdžins Hans: „Es esmu pavadījis Latvijā jau divus gadus ,kas ir bijuši fantastiski, un  tāpēc nesen es nolēmu filmēt savus iespaidus .Tos tagad var aplūkot Youtube, manā kanālā FOSC Adventures.

Vispopulārākā un neaizmirstamākā notikumu virkne man šo divu gadu laikā neapšaubāmi ir XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki .Man ļoti paveicās ,ka ierados Latvijā 2018. gadā. Mūsu tautām ir kāda kopīga rakstura iezīme - gan korejiešiem, gan latviešiem ļoti patīk dziedāt un dejot.”