"Klasikas" vilnī gardēdiens opermīļiem - Džakomo Pučīni operas "Māsa Andželika" ieskaņojums ar Kristīni Opolais titullomā un Andri Nelsonu pie diriģenta pults!

2012. gada ierakstā muzicē WDR simfoniskais orķestris Ķelnē.

20. gadsimta sākumā Džakomo Pučīni bija iecerējis veidot viencēliena operu vakaru, kurā katra opera atainotu kādu notikumu no Dantes „Dievišķās komēdijas". Laika gaitā komponista nodoms mainījās, un pasaule iepazina trīs atšķirīgus stāstus par cilvēku tikumiem un morāli, kurus autors dzīves laikā vienmēr lika atskaņot kopā vienā vakarā.

„Mētelis" skatītāju ved uz Parīzi un uzbur veristisku ainu no ostas strādnieku dzīves, mīlas trīsstūri starp laivas īpašnieku Mikeli, viņa sievu Džordžetu un strādnieku Luidži. „Māsa Andželika" ir reliģiskas mistikas apdvests stāsts par sievieti, kas pret pašas gribu šķirta no ārlaulībā dzimušā dēla un nolemta dzīvei klosterī. Bet „Džanni Skiki", vienīgā no operām, kas pēc sākotnējās ieceres balstīta Dantes „Dievišķās komēdijas" sižetā, ironiski atklāj cilvēku alkatību un mantkārību, kas tiek ietērpta daudz cēlākos vārdos un aizbildinājumos. Līdzās radinieku ķildām un viltīgām krāpšanām, dalot mantojumu, kāds mīlas pāris pamanās rast arī savu laimi.

"Māsas Andželikas" notikumi risinās klosterī. Pirms septiņiem gadiem Andželiku turp nosūtījuši viņas piederīgie, lai sodītu jauno sievieti - Andželika apkaunojusi ģimenes labo slavu, dzemdējot ārlaulības bērnu. Viņa nav sazinājusies ar ārpasauli visus šos gadus. Kad ierodas Andželikas tante Hercogiene, lai pieprasītu Andželikas atteikšanos no dzimtas īpašuma,  vienīgais, ko Andželika izmisīgi vēlas zināt - kā klājas viņas dēlam. Hercogiene vēsi paziņo, ka zēns pirms diviem gadiem nomiris. Andželika izdara pašnāvību. Mirstot viņa redz vīziju, kurā atkal ir kopā ar savu bērnu.