2. novembrī kultūrtelpā “OratoriO” viesosies rumāņu pianiste Oana Dinea, atskaņojot Friderika Šopēna noktirnes un mazurkas, Franča Šūberta improrptus, spāņa Īzaka Albenisa un kubieša Ignasio Servantesa miniatūras, kā arī rumāņu un latviešu komponistu skaņdarbus.

“Šo viesošanos gaidām ar lielu nepacietību,” saka kultūrtelpas vadītājs Ainārs Rubiķis, piebilstot, ka ““OratoriO” mērķis ir ļaut šai telpā iemirdzēties arī starptautiska mēroga zvaigznēm. “MoonBach”, kas ir unikāls starptautisks projekts, ko Vācijā dzīvojošie Andis Paegle un Azade Magdsodi izveidoja 2019. gadā, un Oana ir pirmie šīs ieceres celmlauži."

Pianiste Oana Dinea savos koncertos mēģina nojaukt barjeras starp mākslinieku un klausītāju. Viņai vienlīdz svarīgi ļaut savam stāstam izskanēt gan mūzikā, gan vārdos un mēģināt sajust arī auditoriju. 2022. gada nogalē māksliniece ir izdevusi savu pirmo solo albumu, kuras nosaukums  “Oameni“ rumāņu valodā nozīmē cilvēki.

Pēc koncerta būs iespēja ar pianisti pakavēties sarunās pie kafijas tases vai vīna glāzes. Māksliniece brīvi runā rumāņu, angļu, franču un spāņu valodās.