No 11. līdz 13.jūnijam notiks trešais Rīgas performances festivāls "Starptelpa". Festivālu rīko Latvijas performances mākslas centrs, un šogad festivāla tēma ir "Rituāls un mīts".

Jau tradicionāli festivāls piedāvās izvērstu un daudzveidīgu programmu, fokusējoties gan uz dzīvo performanci, gan performances hibrīdajām formām. Katru gadu festivālā dalību piesaka vairāk nekā 70 ārvalstu un vietējie mākslinieki. Šogad festivāls noritēs tiešsaistē. "Klasikai" par to plašāk stāsta māksliniece, Latvijas performances mākslas centra pārstāve un viena no festivāla "Starptelpa" rīkotājām Laura Feldberga.

Šī gada festivāla svinīgā atklāšana paredzēta 11. jūnijā plkst. 17.00 Latvijas Performances mākslas centra Facebook platformā, bet jau plkst. 17.10 skatītājiem būs iespēja vērot mākslinieku Annas Maskavas, Andra Indāna, Dāvja Valbaka un Arvja Kandiševa performances "Ouroboros elpa" tiešraidi no RISEBA H2O6 kvartāla.

Festivālam līdzi sekot ikviens interesents varēs Latvijas Performances mākslas centra Facebook profilā no 11. līdz 13.jūnijam; tur būs pieejama arī festivāla dienaskārtība. Pateicoties Latvijas Valsts kultūrkapitāla fonda un Rīgas Domes atbalstam, festivālu digitālajā vidē varēs vērot visi interesenti bez maksas.