5. augustā Liepājas koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" Liepājas Simfoniskais orķestris un diriģents Guntis Kuzma aicina uz vasarīgi vieglu simfoniskās mūzikas programmu festivālā “Liepājas vasara”, kurā solisti būs pianists Vestards Šimkus un saksofonists Oskars Petrauskis, kurš pirmoreiz šajā leģendarārajā koncertvietā uzstājies kopā ar brāli Raimondu Petrauski džeza mūzikas koncertā festivālā "Liepājas dzintars" pirms 25 gadiem.

Šoreiz Oskars Liepājā spēlēs saksofona solo Morisa Ravela "Bolero", kā arī Holivudas kinomūzikas metra Džona Viljamsa saksofonkoncertā, kura pamatā ir mūzika Stīvena Spīlberga filmai “Noķer mani, ja vari” (Catch me if you can) ar Leonardo di Kaprio galvenajā lomā. Šī mūzika savulaik bijusi nominēta gan Grammy, gan Kinoakadēmijas balvai "Oskars".
“Caur šo saksofona koncertu es daudz vairāk sajutu stāstu, filmas sižetu. Tur ir tik ģeniāli uzrakstītas tēmas, kas izskan instrumentāli. Muzikāli skaidri katrā no koncerta trīs daļām var izprast notiekošo, arī laikmetu, mukšanas epizodes, slēpšanās un shēmošanas,” sajūtās par mūziku dalās Oskars Petrauskis, kuru izvaicā Inta Pīrāga.