6. augustā atdzimušajā koncertdārzā "Pūt, vējiņi!" notiks koncerts, kurā uz skatuves būs Raimonds Pauls, Latvijas Radio bigbends, Sinfonietta Rīga stīgu grupa un solisti - ģitārists Aivars Hermanis un dziedātāji Daumants Kalniņš un Elza Rozentāle, kuras pirmais solokoncerts bija Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" un šeit dzima arī etnodžeza projekts "Bur mani", kas ieskaņots arī albumā.

Maestro klausītājiem sagatavojis  teātra un kino mūzikas izlasi, kā arī fragmentus no 60. un 70. gados sarakstītajām džeza svītām "Kalnu skices", "Iespaidi", "Dienvidu akvareļi" un "Melnās krāsas", kuras iekļautas nesen klajā nākušajā skaņuplatē Jazz suites: Reimagined!"

Daumants Kalniņš koncertā izpildīs maestro  dziesmas ar Imanta Ziedoņa vārdiem un fragmentus no cikla "Putnu dziesmas" ar dzejnieces Ineses Zanderes vārdiem. Jaunās skaņās klausītāji dzirdēs skaņdarbus arī no 2000. gadā Dailes teātrī izrādītā mūzikla "Leģenda par zaļo Jumpravu", kuriem tapušas speciāli bigbendam radītas aranžijas. Kopā ar bigbendu un Raimondu Paulu šajās dziesmās - Elza Rozentāle, kuru uz telefoninterviju aicināja Anete Ašmane-Vilsone.

Elza Rozentāle: "Maestro ir neticami darbspējīgs cilvēks un izskatās, ka viņš nenogurst nemaz, lai gan ļoti daudz strādā. Esmu ļoti priecīga un pateicīga, ka viņš mani ir uzaicinājis uz dažiem projektiem, arī šoreiz - kopā ar Latvijas Radio bigbendu. Tas bija manas vecmāmiņas sapnis, jo, kad 20 gadu vecumā nolēmu kļūt par dziedātāju, viņa teica: "Tev jādzied ar Maestro, citādi nekas nesanāks." Tā nu nu viņas vēlējums ir piepildījies, un Maestro pēc mēģinājumiem un koncertiem vecmāmiņu vienmēr sveicina."