Raidījuma Post Factum eksperti - mūzikas kritiķe, muzikoloģe, laikraksta "Diena" žurnāliste Inese Lūsiņa un komponists Oskars Herliņš.

Atskats uz notikumiem Mūzikas namā „Daile”, kur 22. oktobrī Baltijas simfonisko festivālu atklāja koncerts ”Čurļonis un džezs”. Latvijas Radio studijā 23. oktobrī Māra Briežkalna rīkotajā koncertsērijā Art of Riga Jazz koncertēja taustiņinstrumentālists un eksperimentētājs  Ralfs Šmids no Vācijas. Latviešu mūzikas festivālā "Latvijas rudens" 23. oktobrī Rīgas Domā elektriskās ģitāras un ērģeļu saspēle Armanda Alkšņa un Ilonas Birģeles koncertā.

Viesojāmies Rēzeknē, Ivetas Apkalnas rīkotajā 5. starptautiskā festivāla  „ORGANismi” koncertā, kas notika sadarbībā ar maestro Raimondu Paulu un LNSO Jāņa Stafecka vadībā. Jaunās mūzikas festivāla "Arēna" atklāšanas dubultprogramma Reformātu baznīcā ar akordeonistiem Artūru Noviku un Antu Puķīti, kā arī Edgara Cīruļa un Jāņa Rubika programma "Laika svars.

Trio Tempus Balticus, vijolnieces Kristīnes Balanas un dziedātājas Ievas Paršas sadarbība 28. oktobrī Lielajā ģildē Baltijas simfoniskā festivāla koncertā.