Šis laiks "Klasikā" veltīts atskatam uz redzēto un dzirdēto.

Raidījuma veidotāja Inta Pīrāga šoreiz kā ekspertus uzaicinājusi mūziķus, kuri arī mēdz brīvi pārvietoties pa dažādām žanriskām teritorijām: dziedātāju Viktoriju Majori un sitaminstrumentālistu Ēriku Miezi. Raidījumā skan arī horeogrāfa Aivara Leimaņa un sitaminstrumentālista Edgara Saksona komentāri.

* oriģinālbalets "Džungļu grāmata" Latvijas Nacionālajā operā, kuru dejas valodā iedzīvinājuši Raimonds Martinovs, bet mūzikā - Kārlis Lācis (pirmizrāde 12. aprīlī).

* festivāls "Pētera Vaska mūzikas aprīlis" Cēsīs ar vācu režisora Holgera Fogta dokumentālās filmas "Komponists un viņa debesis" un divu baleta viencēlienu pirmizrādēm "Vientuļais eņģelis" un "Draugi", ko uz komponista mūzikas pamata veidoja ukraiņu horeogrāfs Radu Poklitaru (13. aprīlis).

* multimediāls veidols Artura Maskata operai "Valentīna", ko dziedātāja un režisore Sonora Vaice pasniedza monooperas versijā (pirmizrāde VEF Kultūras pilī 17. aprīlī).

* Orķestra "Rīga" pavasara festivāla "Windstream" noslēgums ar koncertprogrammu "Parīzes  iedvesmotie" (12. aprīlis, Lielā ģilde).