8. februārī plkst. 19.00 Kultūras centrā "Ulbrokas pērle" un 16. februārī plkst. 18.00 Cēsu izstāžu namā izskanēs kamermūzikas koncerts "Haidns, Franks, Skuķis". Šajā projektā apvienojušies brīnišķīgi mūziķi: flautiste Liene Denisjuka-Straupe, vijolnieki Paula Šūmane un Sandis Šteinbergs, altiste Klinta Kluce, čellists Ēriks Kiršfelds un pianiste Kristīne Paula. 

2022. gadā apaļas gadskārtas aprit gan Jozefam Haidnam (290), gan Sezāram Frankam (200). Koncertprogrammā iekļauta Haidna 101. simfonija Remažorā, pazīstama ar nosaukumu "Pulkstenis", kam šajā programmā ir simboliska Laika un pārmaiņu nesēja nozīme. Dzirdēsim arī Franka Lamažora Vijolsonātes pārlikumu flautai un klavierēm, kas tika dāvāta kāzās vijolniekam Ežēnam Izaī, bet pasaules pirmatskaņojumu piedzīvos Armanda Skuķa "Trīs poētiskas abstrakcijas".

Liene Denisjuka-Straupe ar Kristīni Paulu kopā muzicē jau sen, viņu muzikālajam kodolam reizi pa reizei pievienojas arī citi mūziķi. Nu kopā sanākuši izcili un daudzveidīgi kamermūzikas entuziasti, lai atskaņotu divu jubilāru opusus un Armanda Skuķa jaundarbu. Par abstrakcijām jaunajā mūzikā, par briedumu, kas nepieciešams Franka sonātē, par laika aspektu, kas Haidna simfonijas pārlikumā un koncertprogrammā kopumā - par to "Pārmiju" sarunā stāsta Liene Denisjuka-Straupe.