20. jūnijā pulksten 20 Dzintaru koncertzālē koncertu sniegs džeza dziedātāja Daimē Arosena, vijolniece Line Kruse un Latvijas Radio bigbends.

Šodien pie mums viesos džezisti! Šīs dienas viesi: saksofonists, Latvijas Radio bigbenda mākslinieciskais vadītājs Kārlis Vanags, afrokubiešu džeza dziedātāja no Havanas, "Grammy" balvas nominante un dažādu prestižu vokālo konkursu laureāte Daimē Arosena, kā arī Francijā rezidējoša dāņu vijolniece un komponiste, kura nepārtraukti pārbauda muzikālās robežas un vairākkārt viesojusies arī Latvijā – Lina Krusa.

Ar māksliniecēm runājam par viņu pirmo muzikālo pieredzi, par viņu iecienītākajiem klasiskās mūzikas komponistiem, uzzinām arī par īpašajiem ritma rakstiem, kas mūziķēm vienmēr ir līdzās, un vai ir kāds dzīvnieks, kurš viņas visvairāk raksturotu...

Uz jautājumu, ko nekad nevajadzētu darīt džeza mūzikā, Daimē Arosena atbild, ka

noteikti nevajadzētu aizvērt prātu – ir jābūt atvērtam it visā!

Un tāda arī šīs reizes saruna – ar atvērtību par gaidāmo koncertu ar Latvijas Radio bigbendu Dzintaru koncertzālē. Daimē Arosenas un Lines Krusas pirmā sadarbība ir saklausāma Lines Kursas albumā Invitation, par kuru uzzinām sarunā . 

Vairāk – audioierakstā! 

***

Iesakām noklausīties arī šīs pārraides!