21. jūnijā pulksten 19 Lielajā ģildē koncertu sniegs savulaik par brīnumbērnu dēvētais vijolnieks, kamerorķestra "Davinspiro Camerata" dibinātājs, diriģents un atskaņojuma vadītājs Daniils Bulajevs, pianiste Agnese Egliņa, čelliste Guna Šnē, klarnetiste Anna Marija Kubecka un vibrofonists Andrejs Puškarevs un, protams, arī pats kamerorķestris "Davinspiro Camerata". 

Programmā skanēs Makša Rihtera opuss "Daylight", Dmitrija Šostakoviča Kamersimfonija op.110a, Georga Pelēča "Concertino Bianco" klavierēm un orķestrim (solo - Agnese Egliņa), Artura Maskata "Pusnakts Parīzē" ("Midnight In Riga") vijolei, čellam, vibrofonam un orķestrim, kā arī Raimonda Paula mūzika no izrādes "Odesa, burvju pilsēta" Andreja Puškareva aranžējumā.

Sarunā ar Daniilu Bulajevu un Annu Mariju Kubecku vispirms runājam par to, kas viņiem pašiem palīdz atdzimt un atjaunoties, par šajā mācību gadā piedzīvoto un kas devis lielāko gandarījumu un intensīvo koncertgrafiku un piedalīšanos konkursos.

Arī par to, kā radās un kas bijuši aizmetņi ideja par programmu "Atdzimšana". Vēl arī par mūzikas klausīšanos un to, cik daudz var mācīties no ierakstiem, bet noslēgumā arī pa to, kāda ir lielākā šīs vasaras apņemšanās...