Sadarbībā ar dziesminieci Antu Eņģeli vokālā grupa "Putni" piedāvā jaunu koncertprogrammu "Dvēseles putni" (Sacred & Profane), kurā muzikālos kontrastos tiks izspēlētas cilvēka dvēseles laicīgās un garīgās dabas saskaņas.

Koncerts notiks Rīgas Latviešu biedrības Baltajā zālē 10. septembrī plkst. 17.00. Par programmas ideju un tās īstenošanu "Klasikai" plašāk stāsta "Putnu" dibinātāja un vadītāja Antra Dreģe.  

Programmā iekļauti senās mūzikas skaistākie madrigāli un spāņu romances, kā arī latviešu autoru – Jāņa Lūsēna, Imanta Kalniņa, Valta Pūces un Raimondas Vazdikas – dziesmas un balādes, kas veido vasaras vakaram piemērotu romantiski saldi gaisīgu noskaņu. Jaunus aranžējumus šai programmai veidojusi komponiste Madara Pētersone. Vokālās grupas PUTNI dziedātājas koncertā savas balsis papildinās ar mūzikas instrumentu spēli (vijole, viduslaiku simfonijs, akordeons, ģitāras, blokflautas, perkusijas), savukārt Anta Eņģele muzicēs uz ģitāras un mandolīnas.

Anta Eņģele: "Sen dziedātas dziesmas Madaras Pētersones aranžējumā un ar "Putnu" balsīm iegūst pārpasaulīgu dimensiju. Es piedzīvoju katarsi katru reizi, kad to dzirdu."