Telefonsarunā ar Ziemeļrīgas projektu māksliniecisko vadītāju Zani Auškāpu - par atbalsta koncertu ukraiņu bēgļu ģimenēm ar bērniem “Palīdzi celties!”.

Sestdien, 26. martā, Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies atbalsta koncerts ukraiņu bēgļu ģimenēm ar bērniem “Palīdzi celties!”. Visi par biļetēm gūtie ienākumi tiks ziedoti Bērnu slimnīcas fondam, novirzot tos ukraiņu bērnu psiholoģiskajam atbalstam un ārstēšanai. Apliecinot savu atbalstu Ukrainai, visi dalībnieki koncertā piedalās brīvprātīgi. Plašāk - telefonsarunā ar Ziemeļrīgas projektu māksliniecisko vadītāju Zani Auškāpu.

Tieši bērni kara sekas izjūt visasāk, un tieši ukraiņu bērniem šobrīd palīdzība ir vajadzīga visvairāk. Ar muzikāliem priekšnesumiem un citām saliedējošām aktivitātēm ziedosim un atbalstīsim, uzmundrinot, stiprinot un palīdzot atkal celties – fiziski, emocionāli un visiem kopā.

Koncertā uzstāsies mūziķi: Latvian Voices un Maria Savenko (UKR), Ance Krauze ar bērniem, Sējānu ģimene, Juris Kaukulis ar meitu Rūtu, Kristīne un Marts Kristiāns Kalniņi, Edgars Kārklis, Anmary, Zigfrīds Muktupāvels, Carnival Youth, Ieva Kerēvica, Emīls Balceris, Andris Ērglis, Dināra Rudāne, Aija Vītoliņa, Daumants Kalniņš, Ieva Sutugova, Jānis Stībelis, Ainars Mielavs, Atis Zviedris, Māra Upmane-Holšteine, Goran Gora, My Radiant You, Miks Dukurs, Jānis Aišpurs, Aija Andrejeva, Ralfs Eilands, Tautumeitas, Džonijs Salamanders, Aminata, kamerkoris "Nošu planētas" un Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris, Džulians un MC orķestris.

Tiks veidota bērnu zīmējumu siena, tāpēc arī paši mazākie atbalstītāji aicināti nest savus mākslas darbus vai radīt tos pasākuma laikā.

Apliecinot savu atbalstu Ukrainai, visi dalībnieki koncertā piedalās brīvprātīgi. Paldies māksliniekam Robertam Pētersonam par pasākuma ilustrāciju un radošajai aģentūrai NORD DDB Rīga par vizuālā koncepta izstrādi.