9. janvārī Rīgas Domā uz koncertu aicina ērģeļduets "Abi" - domubiedri mūzikā un dzīvē Iveta un Jānis Pelšes. Abi kopā muzicē jau kopš studiju laika J. Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā, bet nosaukumu duets ieguvis vien pirms gadiem pieciem vai sešiem, gatavojoties koncertbraucienam uz Norvēģiju.

Par radošo sadarbību un ideju veidošanu Iveta Pelše atklāj: "Vienojamies un izstrīdamies virtuvē pie galda, kamēr rodas idejas ko un kā spēlēt, bet, piesēžoties pie ērģelēm, redzam kuram bijusi taisnība, un tad otram jāpiekāpjas".

Rīgas Domā šoreiz tiks atskaņoti pazīstamu simfonisku darbu pārlikumi: Morisa Ravela "Spāņu rapsodija", Jāzepa Vītola svīta "Dārgakmeņi", Alfrēda Kalniņa miniatūras "Manai dzimtenei" un "Pie Staburaga", kā arī trīs lappuses no Arama Hačaturjana baleta "Gajanē".

Sarunā Inta Zēgnere rosina atklāt, vai ērģelniekam būt nav vientuļi, kā duetā tiek veidota skaņdarba reģistrācija un savstarpēji sadalīti pedāļi, 2017. gada vasarā iznākušo albumu, abu mūziķu radošajām gaitām un ērģelēm, pie kurām gribas atgriezties vēl un vēl.