Maija vidū ar vērienīgu koncertu un jam sesiju 1. dzimšanas dienu svinēja Pashkevich Jazz Club. Koncertā uzstājās viens no kluba līdzīpašniekiem Ņikita Bratus, kontrabasists Andris Grunte, bundzinieks Artis Orubs, kā arī viesi no Lietuvas. Par Pashkevich Jazz Club līdzšinējo darbību un piedzīvoto gada laikā uz sarunu tika aicināta kluba galvenā menedžere Aleksandra Line

Kā jau iepriekšējā „Jāzepa” raidījumā vēstīts, aprīļa pēdējā nedēļā Latvija tika godam pārstāvēta Eiropas lielākajā džeza mūzikas gadatirgū Jazzahead 2018. Pasākums kā jau katru gadu risinājās Brēmenē, un nepilnas nedēļas garumā pulcēja vienuviet mūziķus, producentus, menedžerus un koncertvietu pārstāvjus no visas pasaules. Aicinājām grupas Very Cool People dibinātāju un mūziķi Elviju Grafcovu uz sarunu, lai noskaidrotu iespaidus par vērienīgo pasākumu, ieguvumus un galu galā – kādēļ mūziķim ir jāapmeklē šādi pasākumi?

Kā arī, no sirds sveicam Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza katedras studentu un Latvijas Radio bigbenda kontrabasistu Jāni Rubiku par šomēnes iegūto izcilā džeza mūziķa Nika Gothama īpašo balvu par radošiem sasniegumiem akadēmijas dzīvē un ārpus tās!

Raidījumu veidoja Santa Šillere un Līga Kupča, montēja Signe Dzenīte.