Ingunai Bauerei šogad iznācis jauns darbs – biogrāfisks romāns "Palieku tev uzticams. Juris Neikens" - par izcilo kultūras un sabiedrisko darbinieku Juri Neikenu, mācītāju un mūsu Dziesmu svētku tēvu.

Viņš bija parasts lauku zēns – zemnieka dēls no Limbažu puses, kurš 1843. gadā nonāca Cimzes skolotāju seminārā, pēc tam Tērbatas universitātē un kļuva par teologu.Lai arī piedzīvoja dramatiskus notikumus pats savā ģimenē, tomēr palika uzticams kristīgajā ticībā dēstītajiem ideāliem, nebeidza pulcināt ap sevi ļaudis un skaidrot viņiem savu pārliecību, līdz paveica to, par ko latvieši viņu pieminēs mūžīgi – 1864. gada maijā Dikļos sarīkoja pirmos apkārtnes koru sadziedāšanās svētkus. Latviešu Dziesmu svētku tēvs – Juris Neikens! Par savu veikumu plašāk stāsta Inguna Bauere.

Džeina Korija ir viena no labākajām trilleru rakstniecēm mūsdienās. Viņa pasniegusi angļu valodu universitātē, strādājusi par žurnālisti tādos izdevumos kā "The Times" un "Daily Telegraph", kā arī vadījusi rakstīšanas nodarbības vīriešu cietumā. Šī daudzpusīgā pieredze Koriju padarījusi par cilvēcisko drāmu eksperti: viņas darbi ir neparasti, aizraujoši un spriedzes pilni. Psiholoģisko trilleru cienītāji par viņas romānu "Vīrs, kura nav" būs sajūsmā! Par to tuvāk vēsta Liene Kāposta.

Vēl "Grāmatu stāstos" skan Lijas Brīdakas balss. Viņa lasa gan savu dzeju par rudenīgi dzejisko Rīgu, gan Ojāra Vācieša rindas.